Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Ticari Araçlarda Avantajlı Kampanyalardan Yararlanın

Ticari Araçlarda Avantajlı Kampanyalardan Yararlanın

Düşük faiz fırsatıyla yeni bir Ford sahibi olun. Ford ticari model araçların satın alımlarında geçerli; bireysel müşteriler için 300.000 TL, 12 ay, %0 faiz¹; tüzel müşteriler için 800.000 TL, 12 ay, %2,99 faiz² kampanyaları Ford yetkili satıcılarında.

Detaylı bilgi için Tanoto Ford Dijital Satış Danışmanımıza 0 533 608 54 19 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.
  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Tanoto Ford bayisinden alınabilir.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 300.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Yapı Kredi Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 25.000,00 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1.844,40 TL kullandırım ücreti, vergiler ve rehin tesis ücreti dahil edildiğinde Yapı Kredi Bankası kredisinin aylık toplam maliyet oranı % 0,0900 ; yıllık toplam maliyet oranı % 1,1310 olmaktadır. Belirtilen senaryo BDDK'nın belirlediği kurallar çerçevesinde 300.000 TL kredi kullanılabilen araçlar için geçerlidir. Azami kredi tutarı BDDK tarafından belirlenen yasal limitlere göre her bir araçta farklılık gösterebilir.Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...