Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Tanoto Fiat Servisinde Hem Cebinizi Hem Aracınızı Koruyun!

Tanoto Fiat Servisinde Hem Cebinizi Hem Aracınızı Koruyun!

Fiat marka araç müşterilerilerine araç yaş sınırı olmaksızın Opar olio marka motor yağ grubunda %20 indirim uygulanacaktır. Yapı Kredi World’e özel 9 taksit imkanı.


  • Fiat Yetkili servislerinde Fiat marka araç müşterilerilerine araç yaş sınırı olmaksızın Opar olio marka motor yağ grubunda %20 indirim uygulanacaktır.
  • Yapı Kredi World taksit kampanyası 9 taksit! 

Yapı Kredi World’e özel 9 taksit imkânı sunulmaktadır.

Kampanya 8 Ocak 2024 – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Kampanya şahıs ve kobi müşteriler için geçerli olup, büyük ölçekli (filo) kurumsal müşteriler kampanya kapsamına dahil değildir. baremli indirim kampanyasıyla birleştirilemez.. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

Detaylı bilgi için dijital satış danışmanımıza  0 554 540 75 77 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz!

 Randevu Al Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...