Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Muayeneden Önce Son Çıkış

Muayeneden Önce Son Çıkış

Aracınızın güvenliği bizim için önemlidir. 3 yaşını dolduran her otomobil için 2 yılda bir, ticari araçlarınız için ise her yıl düzenli periyodik muayene yapılması gerekmektedir. Tanoto Ford Yetkili Servisleri olarak, sizlere güvende ve huzurlu bir sürüş deneyimi sunmak için buradayız. Aracınızı ücretsiz ve detaylı bir şekilde incelemek için uzman ekibimizle bizi ziyaret edin. Periyodik muayene öncesinde aracınızın tüm kontrollerini yaparak gönül rahatlığıyla yola çıkmanızı sağlayalım. Sizleri Tanoto Ford ailesinin bir parçası olarak bekliyoruz.  

Detaylı bilgi için dijital servis/servis danışmanımızla 0 549 796 09 64  iletişime geçebilir, randevu oluşturmak için https://www.tanoto.com.tr/servis-randevu/ linkini tıklayabilirsiniz.Randevu Al Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...