Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Haziran Ayına Özel Sandero Stepway Extreme Ötv Muaf Avantajı

Haziran Ayına Özel Sandero Stepway Extreme Ötv Muaf Avantajı

Sınırlı sayıdaki 2024 Model Yılı Sandero Stepway Extreme Tce 90 bg CVT, ÖTV muafiyeti avantajıyla şimdi 1.104.500 TL'den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki 2024 Model Yılı Sandero Stepway Extreme  Tce 90 bg CVT otomobilin, perakende satın alımında geçerli, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.

Stoklarla sınırlı Dacia araçlarımız hakkında detaylı bilgi için Tanoto Dacia dijital satış danışmanımıza 0 549 806 97 70 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Sandero Stepway’in karma CO2 salımı 120-147 (g/km); yakıt tüketimi 5,8–7,8 (lt/100km) aralığındadır. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı 30.06.2024 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. ÖTV muaf satış koşulları ve detayları için https://www.dacia.com.tr/daciayi-kesfet/engelliler-icin.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır.Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...