Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Scudo

Yeni Scudo

Çok Yönlü ve Çevik Yapısı ile Yeni Scudo

GENEL BAKIŞ GALERİ
İncelediğiniz araç:

Fiat Scudo

Fiat araç modelleri arasında yer alan Fiat Scudo, her işin uzmanına yönelik özgün tasarımlardan bir tanesidir. Akıllı çözümleri ve geniş iç hacmi sayesinde Fiat’ın ticari sınıfta öncü modelleri arasında öne çıkmaktadır. Geniş kargo kapasitesi ve yüksek miktarlarda taşıma kapasitesi sayesinde iş dünyasının aranan alternatifi Fiat Scudo. Fiat ailesinin en çok tercih edilenleri arasına girmeye aday bu modeli siz de Tanoto ayrıcalıklarıyla tercih etmek istemez misiniz?

Fiat Scudo Özellikleri

Scudo, 5309 mm uzunluk ve 1920 mm genişliği sayesinde ticari araç sınıfında iddialı bir seçenek. 6,6 m3’e ulaşan kargo kapasitesi sayesinde pek çok ticari araca göre daha iyi bir iç hacim sunuyor. Taşıma kapasitesine bakıldığında 1300+ kg seviyesi sayesinde adeta şehir içinde kolayca yük taşıyabilmenize imkân tanıyan bir iş makinesi niteliğinde. İşinize ve sektöre uygun olarak ekipman, malzeme ve kargo taşımacılığında son dönemin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Ayrıca ikinci el araç alımında veya uzun dönem araç kiralama yapacak kullanıcılar içinde bu özelliklerinin değeri oldukça yüksektir.

1.082.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Scudo
TL

1.082.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Dizel
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Manuel
Motor

MOTOR

2.0
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

145 HP
Tamir

Üst Düzey Performansı ile Scudo

Yenilikçi tasarımı ve üstün performansıyla öne çıkan Fiat Scudo, taşımacılık dünyasında bir adım öne çıkıyor. Geniş iç hacmi, yüksek taşıma kapasitesi ve çeşitli konfigürasyon seçenekleri sayesinde işinizi en verimli şekilde yapmanızı sağlar. Scudo'nun güçlü motorları, her türlü yol ve yük koşulunda üstün performans sunarken, yakıt verimliliğiyle bütçenizi korur. Ayrıca, güvenlik konusunda da öne çıkan bu model, son teknoloji güvenlik özellikleri ile sürücü ve yolcuların güvende olmasını sağlar. Scudo, işinizin gereksinimlerini karşılamak için ideal bir seçenek ve taşımacılıkta kaliteyi arayanlar için vazgeçilmez bir tercih.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Fiat Scudo Tasarım Özellikleri 

Yeni nesil Fiat logosu ve ızgara yapısıyla ön kısımda dikkat çekici bir tasarım sunan Fiat Scudo, iç mekânda da bu dikkat çekiciliğini sürdürmeyi başarıyor. Çok yönlü ve çevik yapısı Scudo’nun çok tercih edilmesine neden olan detaylardan bir tanesi oluyor. Sürücü koltuğuna ek olarak 2 adet koltukla daha yolculuk konusunda fırsatlar vadediyor. Farklı koltuk çözümleri ve sürüş pozisyonunu destekleyen koltuk tasarımı sayesinde hem şehiriçi hem de şehirlerarası sürüş için ideal bir seçenek oluyor. Maksimum konfor ve performans sunmak için tasarlanan Scudo ile siz de tercihinizi ideal bir şekilde gerçekleştirin.

Fiat Scudo Yükleme Kapasitesi 

Yeni Scudo, 1,94 m yüksekliği ile kompakt bir dış tasarıma sahipken, Scudo 6,6 m3'e kadar kargo kapasitesi ve 1300 kg’ı aşan taşıma kapasitesi sunar. Bu alan genişliği, işinizi en üst seviyeye çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz ekipman, malzeme veya kargoyu taşımak için geniş bir alanı garanti eder. En iyi şekilde çalışmanız için ihtiyacınız olan her şey Scudo’da var. 

Magic Cargo Sistemi  ile Yeni Magic Cargo sistemi ile iç alanı ihtiyacınıza göre organize edin. Yeni Scudo geniş bir iç hacim ve pratik yükleme çözümleri sunuyor. 

Fiat Scudo Teknik ve Donanım Özellikleri

2.0 Multijet 3 motora sahip Fiat Scudo, 145 HP beygir gücü sayesinde performansı yüksek bir ticari araç. Yüksek basınçlı direkt enjeksiyon özelliğine sahip 8 valfli turbo dizel motor sayesinde sadece performans değil aynı zamanda yakıt tasarrufu da oldukça tatmin edici. Motorun sunduğu bu ayrıcalıklı çözüm kadar halojen farlar, 180° iki yana açılabilen arka kapılar ve diğer opsiyonları ile Scudo kullanıcılarının beklentilerine cevap veriyor. Ayrıca sürüş esnasında konfor sağlayan yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidi ve hız sabitleme sistemi gibi standart özelliklerle de tercihler arasında öne çıkıyor. 

Şimdi Tanoto'da Fiat Scudo Sahibi Olun

Fiat Scudo kampanyaları, fiyatları ve stok durumu hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Tanoto dijital satış danışmanımız 549 804 17 81  numaralı telefon hattı üzerinden size destek vermek üzere hizmetinizdedir. Ayrıca dilediğiniz zaman bayilerimizi ziyaret edebilir, araçlarımızı görebilir, Tanoto güvencesi ile filo kiralama, teknik servis ve sigorta hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Diğer Fiat Araçları