Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Doblo Combi
İncelediğiniz araç:

Fiat Doblo Combi

Binek otomobil mi, yoksa hafif ticari araç mı? Sorusunu tamamen ortadan kaldıran seçenek, Doblo Combi yenilendi. Yeni Fiat Doblo Combi, daha sportif görünümü, artırılan güvenlik özellikleri ve ileri teknoloji donatısı ile tüm ihtiyaçları karşılamaya hazır. Yük taşıma gereksinimleri için yüksek hacim sunan Combi, 5 kişilik yolcu taşıma kapasitesi ile size bir aile arabası olarak da hizmet verebiliyor. Bir panelvan olmaktan daha öteye geçen yeni Doblo Combi ise tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor.

Fiat Doblo Combi, hafif ticari araç dünyasına ismini veren Doblo ailesinin, yolcu taşıma konusunda da usta üyesi olmanın yanında; tasarım, performans ve konforda da öne çıkıyor. Şimdi Fiat araçları arasında yeni yerini alan Doblo Combi sahibi olmak için Tanoto Dijital satış danışmanına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve avantajlı satın almak seçenekleri, Tanoto Fiat showroom’unda sizleri bekliyor.


1.037.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Doblo Combi
TL

1.037.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Dizel
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

1.5 BlueHDI
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

100
Tamir

DOBLÒ COMBİ

Fiat Doblo Combi; Easy, Urban ve Premio Plus versiyonları ile satışa sunuluyor. Versiyonlara ek olarak ek güvenlik paketi donatısı da araç opsiyonları içerisinde yer alıyor. 1.5 BlueHdi, 100Bg dizel motor seçeneğinin yanı sıra, Yeni Doblo Combi 1.5Lt BlueHdi 130 Bg motor seçeneğine de sahip. Her iki motor türünde de stoklarla sınırlı olmak koşulu ile otomatik şanzıman seçeneği sunulabilen aracın 8 ileri otomatik ve 6 ile manuel şanzıman seçenekleri, benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Doblo Combi Tasarım Özellikleri

Yeni Fiat Doblo Combi, yenilikçi tasarım özelliklerine sahip. Ticari araçların sahip olduğu tasarım özelliklerinin bir adım ötesinde yer alan araç, daha sportif bir görünüme sahip. Bir otomobilin sahip olduğu yolcu taşıma kapasitesine sahip olan Doblo Combi, seyahat konforu noktasında da beklentiyi üst seviyede karşılamaktadır. 

Zarif tasarımı ile dikkat çeken Doblo Combi, modüler özellikleri ile size kolaylık sağlıyor. Açılabilen bagaj camı, elektrikli arka camlar ve sürgülü kapılar ile hareket kolaylığı sunan Combi, katlanabilen arka koltukları ile 3000 litreye kadar yükleme hacmi sunabiliyor.

Kabin içinde yeterli taşıma ve saklama alanı imkanı sunan araç, versiyona göre sunulan Magic Top donatısı ile tavan kısmında ek bir saklama alanını, panoramik tavan seçeneği ile sunuyor.

8” dokunmatik eğlence ekranı seçeneğine sahip Yeni Fiat Doblo Combi, Apple CarPlay ve Android Auto donatılarını navigasyon ile birlikte kullanabilmenize imkân veriyor.

775 Litre standart bagaj hacmi bulunan aracın toplam taşıma alanı büyüklüğü, arka koltukların yatırılması ile 3000 litreye ulaşabiliyor. 5 kişilik yolcu taşıma kapasitesine sahip Doblo Combi, 4,4 Metre uzunluk ve 1.85 Metre genişliğe sahip.

Doblo Combi Sürüş ve Güvenlik Çözümleri

12 adet güvenlik donatısına sahip olan Yeni Fiat Doblo Combi, sürüş güvenliğinizi artırmak için tasarlandı. Konforlu ve güvenli yolculuklar için Doblo, ihtiyacınız olanlara yeterince sahip.

Şerit takip asistanı ile seyir güvenliğini artıran Doblo Combi, acil durum freni ve çarpışma uyarı donatısı ile güvenliğinizi artırıyor. Ayrıca sürücü yorgunluk tespit sistemi ve yorgunluk asistanı, güvenliğiniz için sizi izliyor.

Yeni Doblo Combi, trafik işaretlerini algılayıp size destek veriyor. Hız limitlerini sizin için takip eden bir asistan, bunun yanında kör noktadaki araçları tespit etmenizi sağlayan kör nokta uyarı sistemi ile birlikte sunuluyor.

Uzun far asistanı ile otomatik olarak geçiş yapan farlarınız, trafik güvenliği koşullarını iyileştiriyor. Bu sayede, karşıdan gelen aracın sürücüsü, uzun farlarınızdan rahatsız olmuyor.

Elektrikli park freni, yarı otomatik park asistanı ve geri görüş kamerası ile ekstra konfor sunan araç bunların yanında anahtarsız giriş ve çalıştırma seçeneğini de sunuyor.

Yeni Doblo Combi, versiyona göre; 16” tam boy jant kapakları, 16” alaşımlı jantlar ve 17” alaşımlı jantlar ile satışa sunulmuş durumda.

Yeni Doblo Combi Sahibi Olmak İçin Gecikmeyin!

Uygun fiyatlarla Yeni Doblo’ya sahip olmak, stoklarla sınırlı versiyon seçeneklerini kaçırmamak ve avantajlı satın alma seçeneklerine sahip olmak için gecikmeyin. Yeni Fiat Doblo Combi’yi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ikinci el araç piyasasında da oldukça rağbet gören ikinci el Fiat Doblo ilanlarını da inceleyebilirsiniz. Tanoto Fiat şubemiz , sizlere tüm araçlarımız hakkında detaylı bilgi vermek için hizmetinizdedir. Tanoto dijital satış danışmanımıza, 549 804 17 81  numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Fiat Araçları