Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Chery OMODA 5

Chery Omoda 5

Yüksek teknolojiyi araçlarına entegre ederek sürücülere konforu sunan Chery Omoda 5 modeliyle Türkiye’de! SUV segmentinin en dikkat çeken üyelerinden bir tanesi olan Omoda 5 görsel anlamda çekici olduğu kadar performansıyla da rakiplerine meydan okuyan bir araç. Türkiye’de SUV tercih edenler için oldukça özel bir seçenek olmaya aday bu modeli Tanoto ayrıcalıklarıyla tanımanın tam zamanı!

Chery Omoda 5 Tasarımı

Chery Omoda 5 tasarımına bakıldığında en dikkat çeken detaylardan bir tanesi ön kısımda büyük ızgarası. Bu modele farklı bir hava katan ızgara yapısının yanında ince LED farlar bütünlüğü sağlayacak cinsten. Aracın göze hitap etmesini sağlayan bu iki detay daha sportif bir havanın esmesine yardımcı oluyor. Arka kısma bakıldığında daha keskin dokunuşların olduğunu gözlemlemek mümkün. Arka stop lambalarının özel tasarımı ve bagaj kapağının alışılmışın dışında tasarımı Chery Omoda 5 için ayırt edici birer özelliğe dönüşüyor. Omoda 5’in jantlarına bakıldığında pakete göre değişen seçenekler var.

C-SUV sınıfının yeni üyelerinden olan Omoda 5’in boyutları tatmin edici seviyede. 4400 mm uzunluk, 1830 mm genişlik ve 1585 mm yüksekliği olan araçta akıllı hız sabitleme, anahtarsız giriş ve start ile elektrikli park freni gibi seçenekler de mevcut.

1.328.000₺
’den başlayan fiyatlarla
Chery OMODA 5
TL

1.328.000₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Benzin
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

183HP
Tamir

HAREKET • GÜZELLİK

SUV ailesinin en yeni üyelerinden Omoda 5, 1,6 litrelik 4 silindirli turbo benzinli motoruyla araç sürücülerini bekliyor. 183 beygir gücündeki motoru ve 7 ileri DCT şanzımanı sayesinde konforlu bir sürüş imkânı sağlıyor.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Chery Omoda 5 İç Mekân Özellikleri

Chery, bu modelinde iç mekân tasarımında farklılaşmaya giderek sade ama ilgi çekici bir tasarım kullanmayı tercih ediyor. Düz direksiyon simidi sayesinde sportif bir tarz elde edilirken 10 inç boyutlarındaki multimedya ekranla iç mekânda eşsiz bir hava estiriyor. İç aydınlatma ışıkları da düşünüldüğünde aracın iç kısmı gerçekten de kullanıcı odaklı olarak tasarlanmıştır. Eşsiz ve ilgi çekici tasarımı ile Chery Omoda 5 ikinci el araba piyasasında da oldukça dikkat çekmekte. Çeşitli özellikleri ve tasarımı ile kullanıcılara gözdesi haline gelmiş bulunmakta.

Chery Omoda 5 Motor Özellikleri ve Performans

SUV ailesinin en yeni üyelerinden Omoda 5, 1,6 litrelik 4 silindirli turbo benzinli motoruyla araç sürücülerini bekliyor. 183 beygir gücündeki motoru ve 7 ileri DCT şanzımanı sayesinde konforlu bir sürüş imkânı sağlıyor. 275 Nm tork değeri sayesinde sürüş esnasında çok yüksek performans sunuyor. Uzun ve kısa yol deneyiminde farklı seçeneklere sürüş sağlarken Chery kalitesini de hissettiriyor.

Araç Alım Satımında Tanoto Güvencesi

Tanoto güvencesi ile araç alım satımını çok daha kaliteli bir deneyime dönüştürmek istemez misiniz? Chery modellerini en uygun fiyat ve en güvenilir alışveriş imkânıyla size sunuyoruz. Üstelik hem sıfır hem de ikinci el araçlar sayesinde ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap veriyoruz. Araç alım – satım hizmetlerinin yanı sıra filo kiralama, teknik servis ve sigorta çözümlerimizle de size destek oluyoruz.

 Diğer Chery Araçları