Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Clio E-Tech
İncelediğiniz araç:

Renault Clio E-Tech: Şehirde Yeni Bir Dönem Başlatıyor

Renault Clio E-Tech, modern tasarımı, çevre dostu teknolojileri ve akıllı iç mekanıyla şehirde yeni bir dönem başlatıyor. Esprit Alpine tasarımlı kompakt hatchback, yenilikçi E-Tech hibrit teknolojisiyle sınıfında öne çıkıyor ve çevre dostu bir sürüş deneyimi sunuyor. Şehir içinde pratik manevra kabiliyeti, yüksek yakıt verimliliği ve konforlu iç mekanıyla Renault Clio E-Tech, sportif görünümüyle şehir sürüşü için ideal bir seçenek olmaya aday.

1.495.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Clio E-Tech
TL

1.495.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Benzin
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

E-Tech full hybrid
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

145 hp
Tamir

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Yenilikçi E-Tech Hibrit Teknolojisi: Çevre Dostu ve Ekonomik Sürüş

Renault Clio E-Tech, yenilikçi E-Tech hibrit teknolojisi sayesinde çevre dostu ve ekonomik bir sürüş sunar. 145hp motor gücüyle şehir içinde %80’e kadar sessiz ve sıfır emisyonlu bir elektrikli sürüş, 900 km’ye kadar varan menzil imkanı tanıyan E-Tech ile uzun yolculuklarda benzinli motorun etkileyici performansından faydalanabilirsiniz. Enerji yönetim sistemi, frenleme enerjisinin geri kazanılmasını sağlayarak daha uzun menzil elde etmenize olanak tanır. Bu sayede, Renault Clio E-Tech, çevreci ve ekonomik bir sürüş deneyimi sunar.

 

Modern Tasarım ve Akıllı İç Mekan: Şehirli Sürücülerin İhtiyaçlarına Cevap Veriyor

Renault Clio E-Tech, modern tasarımı ve akıllı iç mekanıyla şehirli sürücülerin ihtiyaçlarına cevap verir. Dinamik hatları, keskin detayları ve özgün far tasarımıyla dikkat çeker. İç mekanda, kullanıcı dostu kontroller, yüksek kaliteli malzemeler ve 9,3’’ boyutunda geniş bir dokunmatik ekran sizi karşılar. Apple CarPlay ve Android Auto gibi entegrasyon özellikleri, akıllı telefonunuzu aracınıza entegre etmenizi sağlar.

 

Güvenlik Asistanları ve Sürücü Destek Sistemleri: Güvenliği Öncelikli Kılar

Renault Clio E-Tech, güvenlik konusundaki öncelikleriyle sürücü ve yolcuların güvenliğini sağlar. Akıllı sürüş asistanları, aktif acil fren destek sistemiyle güvenliğinizi artırmak ve 360 derece görüş kamerasıyla sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Gelişmiş hava yastıkları, sürüş güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için entegre edilmiştir. Ayrıca, şerit takip asistanı, adaptif hız sabitleyici ve otomatik acil fren gibi sürüş asistanları, sürücüye destek olmak ve olası riskleri en aza indirmek üzere tasarlanmıştır. Renault Clio E-Tech, güvenlik ve sürüş konforunu bir araya getirerek şehirli sürücülerin güvenle ve keyifle yolculuk yapmasını sağlar. 

İkinci el piyasasında da önemli bir pazar payına sahip olan araç ister sıfır ister ikinci el Renault Clio her zaman tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır.
Diğer Renault Araçları